Brother TJ-4020TN
Brother TJ-4020TN to urządzenie pozwalające drukować z prędkością do 254 mm/s oraz wykorzystywać taśmy termotransferowe o długości 450 metrów. Solidna, wytrzymała konstrukcja gwarantuje niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach produkcyjnych.
czytaj dalej wyślij do nas zapytanie
Dzięki emulacjom kilku języków progrmowania, w tym popularnego ZPL2, drukarka Brother TJ-4020TN jest łatwa do zintegrowania z istniejącymi systemami informatycznymi. Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że idealnie mieści się ono na stanowiskach pracy o ograniczonej powierzchni.
Urządzenie posiada interfejsy, takie jak USB, Ethernet oraz RS-232, z opcją rozszerzenia o sieć bezprzewodową Wi-Fi. Obsługę ułatwia przejrzysty panel sterowania wyposażony we wskaźniki LED, które w czytelny sposób informują o stanie urządzenia.
Dodatkowo dołączone oprogramowanie BarTender Ultra Lite pozwala użytkownikowi na projektowanie i drukowania profesjonalnych etykiet.
Najważniejsze cechy: :
- Znaczna prędkość druku (do 254 mm/s),
- Możliwość użycia taśm termotransferowych o długości 450 m,
- Wytrzymała konstrukcja odporna na trudne warunki,
- Nieduże rozmiary pozwalające na oszczędność miejsca.
| Producent : | Brother |
| Przeznaczenie : | Przemysłowe |
| Metoda druku : | Termotransferowa |
| Rozdzielczość głowicy : | 8 pkt/mm (203dpi) |
| Typ drukarki : | Drukarka przemysłowa serii TJ |
| Maksymalna szerokość mediów : | 114 mm |
| Minimalna szerokość mediów : | 20 mm |
| Maksymalna szerokość druku : | 107 mm |
| Maksymalna długość druku : | 25400 mm |
| Minimalna długość etykiety : | 5 mm (w trybie ciągłym) |
| Maksymalna szybkość druku : | 254 mm/s |
| Maksymalna długość taśmy termotransferowej : | 450 m |
| Max. wymiar rolki : | 203 mm |
| Średnica rdzenia : | 25,4 mm - 76,2 mm |
| Pamięć standardowa : | 128MB RAM, 128MB FLASH |
| Język programowania / emulacje : | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Oprogramowanie : | BarTender Ultra Lite, Brother Printer Management Tool |
| Interfejsy : | USB 2.0, Host USB, RS232C, LAN, Wi-Fi (opcja) |
| Czcionki wewnętrzne : | 8 bitmapowych, Monotype Image® True Type |
| Systemy operacyjne : | Windows, macOS, Linux, Android/iOS (SDK) |
| Obsługa papieru : | Tryby: odrywanie, odklejanie (opcja), odcinanie (opcja) |
| Drukowane kody : | Kody1D: Code128UCC, Code128 zestawy A B C, EAN128, Przeplatany 2 z 5, Przeplatany 2 z 5 z cyfrą kontrolną, Standardowy 2 z 5, Przemysłowy 2 z 5, Code39, Code39 z cyfrą kontrolną, Code93, EAN13, EAN8, UPCA, UPCE, EAN i UPC z 2 (5) cyfrowym rozszerzeniem, Codabar, Postnet, MSI, MSI z cyfrą kontrolną, PLESSEY, China post, ITF14, EAN14, Code11, TELEPEN, numer TELEPEN, PLANET, Code49, Deutsche Post Identcode, Deutsche Post Leitcode, LOGMARS Kody 2D: CODABLOCK-F, GS1 DataBar, GS1, DataMatrix, Maxicode, AZTEC, PDF417, QR Code, Micro PDF417, TLC39 |
| Panel Operacyjny : | 4 wskaźniki LED, 1 wskaźnik stanu, 2 przyciski |
| Temperatura pracy : | 0ºC - 40ºC |
| Wilgotność : | 25% - 85% bez kondensacji |
| Obudowa : | Metalowa (odporna na trudne warunki) |
| Waga : | 9,2 kg |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) : | 248 x 436 x 274 mm |
| Dostępne wyposażenie dodatkowe : | Odklejak, obcinak, moduł WiFi |
|

