Brother TJ-4422TN
Brother TJ-4422TN to wydajna drukarka przemysłowa, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających warunkach pracy. Jedną z najważniejszych korzyści jest duża prędkość druku sięgająca 356 mm/s, co pozwala na szybkie wydrukowanie dużej ilości etykiet.
czytaj dalej wyślij do nas zapytanie
Drukarka TJ-4422TN obsługuje taśmy termotransferowe o długości aż 600 metrów, co pozwala rzadziej wymieniać materiały eksploatacyjne. Solidna konstrukcja drukarki gwarantuje jej dużą wytrzymałość, nawet jeśli jest użytkowana w trudnych warunkach.
Komfort pracy znacząco podnosi wbudowany kolorowy wyświetlacz dotykowy. W tym modelu standardem jest również wewnętrzny nawijak etykiet, dzięki czemu wydrukowane etykiety otrzymujemy w wygodnej postaci gotowej rolki.
Dzięki darmowemu oprogramowaniu BarTender Ultra Lite Edition, projektowanie profesjonalnych etykiet staje się dostępne dla każdego użytkownika.
Najważniejsze cechy: :
- Wysoka wydajność – możliwość jednorazowego drukowania dużej ilości etykiet;
- Kolorowy panel dotykowy ułatwiający obsługę;
- Wbudowany nawijak – automatyczne nawijanie wydrukowanych etykiet;
- Możliwość używania rolek 600 m pozwalająca na rzadszą wymianę taśm;
- Dostosowanie do wielu języków sterowania i systemów operacyjnych.
| Producent : | Brother |
| Przeznaczenie : | Przemysłowe |
| Metoda druku : | Termotransferowa |
| Rozdzielczość głowicy : | 8 pkt/mm (203dpi) |
| Typ drukarki : | Drukarka przemysłowa serii TJ |
| Maksymalna szerokość mediów : | 114 mm |
| Minimalna szerokość mediów : | 20 mm |
| Maksymalna szerokość druku : | 104 mm |
| Maksymalna długość druku : | 25400 mm |
| Minimalna długość etykiety : | 5 mm (w trybie ciągłym) |
| Maksymalna szybkość druku : | 356 mm/s |
| Maksymalna długość taśmy termotransferowej : | 600 m |
| Max. wymiar rolki : | 203 mm |
| Średnica rdzenia : | 38,1 mm - 76,2 mm |
| Pamięć standardowa : | 256MB RAM, 512MB FLASH |
| Język programowania / emulacje : | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Oprogramowanie : | BarTender Ultra Lite, Brother Printer Management Tool |
| Interfejsy : | USB, Host USB, RS232C, Ethernet |
| Czcionki wewnętrzne : | 8 bitmapowych, 1 skalowalna |
| Systemy operacyjne : | Windows, macOS, Linux, Android, iOS |
| Obsługa papieru : | Wewnętrzny nawijak etykiet, etykiety na rolkach |
| Dostępne czujniki : | Gap (transmisyjny), Black mark (refleksyjny) |
| Drukowane kody : | Kody1D: Code128UCC, Code128 zestawy A B C, EAN128, Przeplatany 2 z 5, Przeplatany 2 z 5 z cyfrą kontrolną, Standardowy 2 z 5, Przemysłowy 2 z 5, Code39, Code39 z cyfrą kontrolną, Code93, EAN13, EAN8, UPCA, UPCE, EAN i UPC z 2 (5) cyfrowym rozszerzeniem, Codabar, Postnet, MSI, MSI z cyfrą kontrolną, PLESSEY, China post, ITF14, EAN14, Code11, TELEPEN, numer TELEPEN, PLANET, Code49, Deutsche Post Identcode, Deutsche Post Leitcode, LOGMARS Kody 2D: CODABLOCK-F, GS1 DataBar, GS1, DataMatrix, Maxicode, AZTEC, PDF417, QR Code, Micro PDF417, TLC39 |
| Panel Operacyjny : | Kolorowy wyświetlacz dotykowy, 6 przycisków |
| Temperatura pracy : | 0ºC - 40ºC |
| Wilgotność : | 25% - 85% bez kondensacji |
| Obudowa : | Metalowa (odporna na trudne warunki) |
| Waga : | 19 kg |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) : | 502 mm x 276 mm x 412 mm |
| Dostępne wyposażenie dodatkowe : | Odklejak, obcinak, moduł WiFi, Bluetooth |
|


