Brother TJ-4520TN
Brother TJ-4520TN jest właściwą drykarką dla tych użytkowników, dla których ważna jest jakość i precyzyjność drukowania. Model ten wyróżnia się głowicą o rozdzielczości 300 dpi, co pozwala na wydruk czytelnych, drobnych tekstów oraz gęstych kodów kreskowych. Mimo wysokiej rozdzielczości, urządzenie zachowuje wydajność, drukując z prędkością do 305 mm/s.
czytaj dalej wyślij do nas zapytanieWykorzystanie dużych, 600-metrowych rolek taśmy barwiącej powoduje, że zmniejsza się ilość czasu przeznaczonego na ich wymianę.
Wzmocniona konstrukcja pozwala drukarce Brother TJ-4520TN na pracę w zapylonych halach czy magazynach. Intuicyjny panel LCD ułatwia codzienną obsługę, pozwalając na dostosowywanie ustawień bezpośrednio na urządzeniu.
Wmontowany interfejs sieciowy Ethernet umożliwia łatwe udostępnianie drukarki wielu użytkownikom.
Pakiet bezpłatnych narzędzi, takich jak Brother Printer Management Tool, pozwala administratorom na zdalne zarządzanie urządzeniem i aktualizację oprogramowania.
Najważniejsze cechy: :
- Rozdzielczość 300 dpi;
- Duża wydajność;
- Szybkość druku do 305 mm/s;
- Obsługa dużych rolek taśm (600 m);
- Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD;
- Wyposażenie w porty USB, Ethernet oraz RS232C.
| Producent : | Brother |
| Przeznaczenie : | Przemysłowe |
| Metoda druku : | Termotransferowa |
| Rozdzielczość głowicy : | 12 pkt/mm (300dpi) |
| Typ drukarki : | Drukarka przemysłowa serii TJ |
| Maksymalna szerokość mediów : | 114 mm |
| Minimalna szerokość mediów : | 20 mm |
| Maksymalna szerokość druku : | 104 mm |
| Maksymalna długość druku : | 11430 mm |
| Minimalna długość etykiety : | 5 mm (w trybie ciągłym) |
| Maksymalna szybkość druku : | 305 mm/s |
| Maksymalna długość taśmy termotransferowej : | 600 m |
| Max. wymiar rolki : | 203 mm |
| Średnica rdzenia : | 38,1 mm - 76,2 mm |
| Pamięć standardowa : | 256MB RAM, 512MB FLASH |
| Język programowania / emulacje : | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Oprogramowanie : | BarTender Ultra Lite Edition |
| Interfejsy : | USB, Host USB, RS232C, Ethernet |
| Czcionki wewnętrzne : | 8 bitmapowych, 1 skalowalna |
| Systemy operacyjne : | Windows, macOS, Linux, Android, iOS |
| Obsługa papieru : | Etykiety na rolkach |
| Dostępne czujniki : | Gap (transmisyjny), Black mark (refleksyjny) |
| Drukowane kody : | Kody1D: Code128UCC, Code128 zestawy A B C, EAN128, Przeplatany 2 z 5, Przeplatany 2 z 5 z cyfrą kontrolną, Standardowy 2 z 5, Przemysłowy 2 z 5, Code39, Code39 z cyfrą kontrolną, Code93, EAN13, EAN8, UPCA, UPCE, EAN i UPC z 2 (5) cyfrowym rozszerzeniem, Codabar, Postnet, MSI, MSI z cyfrą kontrolną, PLESSEY, China post, ITF14, EAN14, Code11, TELEPEN, numer TELEPEN, PLANET, Code49, Deutsche Post Identcode, Deutsche Post Leitcode, LOGMARS Kody 2D: CODABLOCK-F, GS1 DataBar, GS1, DataMatrix, Maxicode, AZTEC, PDF417, QR Code, Micro PDF417, TLC39 |
| Panel Operacyjny : | Kolorowy wyświetlacz dotykowy, 6 przycisków |
| Temperatura pracy : | 0ºC - 40ºC |
| Wilgotność : | 25% - 85% bez kondensacji |
| Obudowa : | Odporna na trudne warunki |
| Waga : | 15,5 kg |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) : | 502 mm x 276 mm x 326 mm |
| Dostępne wyposażenie dodatkowe : | Odklejak, obcinak, moduł WiFi, Bluetooth |
|

