Gryphon GD4200

GD4200 to ręczny skaner kodów kreskowych 1D, który świetnie sprawdzi się w sprzedaży detalicznej, logistyce, administracji oraz służbie zdrowia.

Urządzenie wyposażone jest w liniowy Imager z wyjątkową głębią ostrości, dlatego bez problemu odczyta kody zarówno z bliska, jak i z daleka. Poradzi sobie z najcięższymi kodami – zarówno tymi uszkodzonymi, jak i o niskiej rozdzielczości. Skanowanie nigdy nie było tak proste! Teraz możesz skanować kody kreskowe bezpośrednio z ekranów urządzeń mobilnych, a nawet przez twarde panele z pleksi, które w czasach pandemii znajdują się przy kasach lub w punktach obsługi klienta.

czytaj dalej wyślij do nas zapytanie

Zasięg odczytu GD4200 wynosi 147cm, a samo skanowanie odbywa się na poziomie zarówno dźwiękowym, jak i świetlnym - dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już tracić czasu na próby zeskanowania właściwego kodu. Dodatkowo jasność linii odczytu możesz w łatwy sposób dostosować do swojego środowiska pracy. Datalogic GD4200 jest odporny na upadki z wysokości 1,8 metra, a jego obudowa jest w stanie wytrzymać nawet najsurowsze chemiczne środki czystości. Dodatkową zaletą czytnika kodów kreskowych jest jego niewiarygodny czas pracy, który wynosi 80 godzin. Ładowanie odbywa się za pomocą indukcyjnej bezprzewodowej ładowarki.

Szybkość, wydajność oraz produktywność które zdecydowanie opisują ten model.

Producent : Datalogic
Typ skanera : Przewodowy
Wzór skanujący : Imager (Standard Range - standardowy zasięg skanowania)
Szybkość skanowania : 400 skanów/s
Odległość odczytu : do 147 cm
Wilgotność : 0 - 95% bez kondensacji
Temperatura pracy : od 0 st. C do 50 st. C
Klasa szczelności : IP52
Odporność na upadek : do 1,8 m
Rozpoznawane kody kreskowe : 1D
Dostępne interfejsy : USB, RS232, KBW
Wymiary czytnika : 166 mm x 68 mm x 109 mm
Masa : 163 g
Szybki kontakt 22 632 07 93 altarex|altarex.com.pl| |altarex|altarex.com.pl