Komputer mobilny EM45 łączy w sobie niezrównaną wydajność i elastyczność, dzięki płynnej integracji z rozwiązaniami dla przedsiębiorstw, opartymi na technologii Zebra. Zapewnia również natychmiastową komunikację poprzez sieć 5G i Wi-Fi 6E.
czytaj dalej wyślij do nas zapytanie
Dzięki możliwości odblokowania funkcji AI, najnowocześniejszemu ośmiordzeniowemu procesorowi Qualcomm 5430, szybkiej pamięci DDR5 i wysokowydajnej kamerze 50 MP, EM45 zapewnia szybkie i niezawodne przetwarzanie danych. Wytrzymała bateria o pojemności 4750 mAh i żywotności do 25 godz., wspiera pracowników przez cały dzień, a zabezpieczenia i uwierzytelnianie na poziomie przedsiębiorstwa, chronią działalność każdej firmy.
Oferowany pakiet oprogramowania Zebra DNA upraszcza konfigurację, wdrażanie i zarządzanie urządzeniami, ponieważ wszystkie urządzenia mogą teraz działać na wspólnej platformie korporacyjnej Zebra. Zadania takie jak inwentaryzacja, śledzenie przesyłek lub skanowanie kodów kreskowych można wykonywać teraz wydajnie, za pomocą jednego urządzenia.
Dzięki wytrzymałej konstrukcji EM45 jest odporny na ekstremalne warunki i zawsze gotowy do użycia. Funkcje oparte na sztucznej inteligencji i przyjazna dla użytkownika konstrukcja ułatwiają codzienną pracę i umożliwiają płynną komunikację i współpracę
Najważniejsze cechy:
- Komputer mobilny typu „wszystko w jednym“, z systemem operacyjnym Android ;
- Zintegrowany czytnik RFID UHF o zasięgu 1,2 m ;
- Wi-Fi 6E, 5G, Bluetooth 5.3 i NFC ;
- Bateria 5000 mAh ( czas pracy do 25 godzin ) ;
- IP65/IP68, odporność na uderzenia do 1,5 m, odporność na ekstremalne różnice temperatur ;
- Kamera przednia: 8 MP, kamera tylna: 50 MP HDR .
| Producent : | Zebra |
| Moduł skanujący : | Skanowanie za pomocą aparatu fotograficznego, z wykorzystaniem zaawansowanej biblioteki dekodera firmy Zebra |
| Aparat : | Tył: 50 MP, automatyczna regulacja ostrości, OIS; ƒ/1,9, rozdzielczość nagrywania wideo: UHD 4K (3840×2160) @ 30 kl./s; Przód: 8 MP, ƒ/2,0, nagrywanie wideo 1080P @ 30 kl./s |
| Procesor : | Qualcomm® 5430 2,2 GHz, 8-rdzeniowy |
| Pamięć : | RAM: 8GB DDR5; Flash: 128GB UFS3.1 |
| Wyświetlacz : | 6,7 cala, kolor, Full High Definition+ (2400 × 1080); podświetlenie LED; 450 nitów; 120 Hz; Wielotrybowy pojemnościowy panel dotykowy z wprowadzaniem danych palcem w cienkiej rękawiczce lub bez |
| Przyciski : | Zwiększanie/zmniejszanie głośności; zasilanie (dane biometryczne: odcisk palca) Programowane przyciski działań: Lewy – domyślnie skaner; prawy – domyślnie PTT; górny – domyślnie aparat fotograficzny |
| System operacyjny : | Android 13/14 (możliwość aktualizacji do Android 16) |
| Automatycznie rozpoznawane symboliki kodu kreskowego : | Automatycznie rozpoznaje wszystkie popularne standardy 1D / 2D |
| Interfejsy połączeniowe : | USB 3.1 (dolny typu C); Ethernet: przez dok komunikacyjny |
| Komunikacja bezprzewodowa : | • 802.11 a/b/g/n/ac/ax/d/h/i/r/k/v/w/mc; 2×2 MU-MIMO; trójzakresowy (2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz); Wi-Fi CERTIFIED 6™ (Wi-Fi 6E); moduł dwupasmowy z obsługą równoległą; IPv4, IPv6 • GSM: Dwie karty SIM / tryb gotowości dwóch kart, VoLTE, Gigabit LTE-A - 5G FR1: n1/2/3/5/7/8/20/26/28/38/40/41/66/71/77/78; - 4G: B1/2/3/4/5/7/8/13/17/18/20/26/28/38/39/40/41/42/43/66/71; - 3G: B1/2/4/5/6/8/19; - 2G: 850/900/1800/1900 • GPS: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS, Dual-Band GNSS Zintegrowany Assisted-GPS (A-GPS) • Bluetooth® v5.3 • NFC: karty ISO 14443 typ A i B, karty Sony FeliCa⁵ i ISO 15693 • RFID (tylko EM45 RFID): wbudowana technologia RFID UHF krótkiego zasięgu; zasięg 1,2 m (4'); odczyt 20 znaczników na sekundę; EU 865-868 MHz |
| Gniazda rozszerzeń : | Gniazdo Micro-SD: dla kart do 2TB |
| Zasilanie : | Bateria Li-Ion wielokrotnego ładowania (funkcja PowerPrecision), pojemność 4750 mAh |
| Temperatura pracy : | 0°C / +50°C |
| Odporność na upadki : | Upadki z wys. 1,5 m (5') na betonową posadzkę pokrytą płytkami, w temp. 0°C do 50°C (w ochraniaczu); Wielokrotne upadki z wys. 1,2 m (4') na betonową posadzkę pokrytą płytkami w temp. 0°C do 50°C |
| Klasa ochrony : | IP65 / IP68 (łącznie z baterią) |
| Waga (z baterią) : | EM45 RFID: 250 g (z wbudowaną baterią) EM45: 765 g (z baterią) |
| Akcesoria dodatkowe : | stacja ładowania 1-stan. i 6-stan.; pokrowiec ochronny, paski mocujące; |
|

